4 miejsce w Laktoza Cup

Informacja ze strony lodzkifutbol.pl

Gospodarz turnieju – Laktoza Łyszkowice wygrał halowy turniej Laktoza Cup 2015 rocznika 2004 i młodszych, który został rozegrany w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Jana Pawła II 3 w Łowiczu. Na drugim miejscu sklasyfikowany został Kolejarz Łódź. Patronat medialny nad imprezą sprawował nasz portal, a sponsorami nagród były firmy Keeza i Tomadex.

Na najniższym stopniu podium stanął Widzew Łódź, na czwartym miejscu zawody zakończył Zawisza Rzgów, a na piątym Pogoń Godzianów. Rywalizacja przebiegała systemem każdy z każdym mecz i rewanż. O kolejności klasyfikacji końcowej decydowała liczba zdobytych punktów.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Widzewa Łódź Filip Samulak (5 bramek). Najlepszym bramkarzem wybrany został Marcel Buczkowski reprezentujący Kolejarz Łódź. Najlepszym piłkarzem został Jakub Krajewski (Laktoza Łyszkowice). Dodatkowo organizatorzy postanowili wyróżnić najlepszych zawodników w poszczególnych ekipach. I tak najlepszym piłkarzem Kolejarza Łódź został Kacper Kurczewski, Laktozy Łyszkowice – Bartosz Felczyński, Zawiszy Rzgów – Mikołaj Słoń, Widzewa Łódź – Jakub Jankowski, a Pogoni Godzianów – Bartosz Drążkowicz.

Wszystkie mecze były ciekawe i nie brakowało w nich emocji. Organizatorzy zgodnie stwierdzili, że turniej był bardzo udany i liczą na to, że odbędą się jego kolejne edycje. Wszystkie pojedynki prowadzili sędziowie z ramienia Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Skierniewicach Tomasz Niedźwiadek i Aleksander Bartosiewicz.

Wyniki:

Laktoza Łyszkowice – Pogoń Godzianów 3:0
(Dominik Szczechowicz, Bartosz Felczyński 2)

Widzew Łódź – Kolejarz Łódź 0:2
(Mateusz Ludwig, Szymon Szymczak)

Zawisza Rzgów – Laktoza Łyszkowice 0:1
(samobójcza)

Pogoń Godzianów – Widzew Łódź 0:0

Zawisza Rzgów – Kolejarz Łódź 0:1
(Patryk Adrjanowski)

Laktoza Łyszkowice – Widzew Łódź 3:1
(Jakub Krajewski, Dominik Szczechowicz, Bartosz Felczyński – Filip Samulak)

Kolejarz Łódź – Pogoń Godzianów 0:0

Widzew Łódź – Zawisza Rzgów 1:1
(Filip Samulak – Mikołaj Słoń)

Kolejarz Łódź – Laktoza Łyszkowice 3:0
(Szymon Szymczak. Mateusz Ludwig, Mikołaj Szczegielniak)

Pogoń Godzianów – Zawisza Rzgów 0:1
(Kuba Ciećwierz)

Laktoza Łyszkowice – Pogoń Godzianów 0:0

Widzew Łódź – Kolejarz Łódź 0:0

Zawisza Rzgów – Laktoza Łyszkowice 0:1
(Jakub Krajewski)

Pogoń Godzianów – Widzew Łódź 0:2
(Filip Samulak, Michał Łużniak)

Zawisza Rzgów – Kolejarz Łódź 1:0
(Mikołaj Słoń)

Laktoza Łyszkowice – Widzew Łódź 1:2
(Jakub Krajewski – Filip Samulak, Bartek Skorzycki)

Kolejarz Łódź – Pogoń Godzianów 0:0

Widzew Łódź – Zawisza Rzgów 3:0
(Filip Samulak, Jakub Jankowski, Bartosz Krysiak)

Kolejarz Łódź – Laktoza Łyszkowice 1:1
(Mateusz Ludwig – Bartosz Felczyński)

Pogoń Godzianów – Zawisza Rzgów 0:0

Końcowa tabela:
1. Laktoza Łyszkowice 8 14 9:6
2. Kolejarz Łódź 8 13 7:2
3. Widzew Łódź 8 12 9:7
4. Zawisza Rzgów 8 8 3:7
5. Pogoń Godzianów 8 5 0:6

Składy:

Laktoza Łyszkowice: Bartłomiej Gajek – Jakub Krajewski, Bartosz Felczyński, Jakub Felczyński, Mateusz Kuchta, Dominik Traut, Dominik Szczechowicz, Szymon Zagajewski, Dawid Zagajewski, Szymon Klimkiewicz, trener: Stanisław Nezdropa.

Pogoń Godzianów: Hubert Dziuda – Bartosz Drążkowicz, Mateusz Głuszek, Kamil Karalus, Kacper Karalus, Mateusz Kowara, Mateusz Orłowski, Maciej Skibiński, Julia Kolis, Łukasz Świderek, trener: Robert Duda

Widzew Łódź: Filip Samulak, Szymon Matysek, Bartosz Krysiak, Jakub Jankowski, Jakub Adrianowski, Bruno Faliszewski, Adrian Tarkowski, Mateusz Trzeciak, Igor Kobierecki, Bartek Skorzycki, Michał Łużniak, trener: Marek Grzeszczakowski

Kolejarz Łódź: Marcel Buczkowski – Szymon Szymczak, Oskar Szymczak, Kacper Kurczewski, Patryk Adrjanowski, Mateusz Ludwig, Arkadiusz Sałyga, Dawid Szulc, Mikołaj Szczegielniak, trener: Piotr Młotecki.

Zawisza Rzgów: Bartosz Hajduk – Bartosz Lewko, Krzysztof Kapuścik, Mikołąj Słoń, Mateusz Strycharski, Adam Dudko, Michał Koszowski, Damian Zaniewicz, Patryk Kubas, Kuba Ciećwierz, trener: Michał Osiński.